ONLINE HRY ZDARMA vám přináší server OblíbenéHry.cz

School

vloženo:21.07.2011kategorie:brutální
School
stáhnout hruspustit hru otevřeno : 1176 x

Jeden z vašich spolužáků se rozhodl, že toho už má plný zuby a vyvraždí celou školu.

Myš
0 %
pro vložení hry do vašich stránek použijte kód níže:

Dva kamarádi stanují a pečou si velkou krůtu. Jeden říká:"Nemáme sůl, já pro ni dojdu, ale nesmíš to zatim sníst!!"
Druhý souhlasí, ale když se kamarád nevrací hodinu,dvě tři, čtyři... nevydrží to a krůtu sní. První se vrátí, a když vidí spícího kamaráda a krůtu snědenou, naštve se, a celou kostru mu nacpe do prdele. Když se vzbudí, utiká za strom, a když se vrátí, povidá: "Ty vole, bůh mě asi potrestal. Já ti tu krůtu sněd, a teď sem vysral celou svou páteř. A víš co to bylo, dát ji zase na zpátek???

smile

Vložit Komentář:

Uživatel:AnonymRegistrace
::lalala:: ::omg:: ::smile:: ::devil:: ::half:: ::kick:: ::wtf:: ::fed:: ::heh:: ::fight:: ::rape::
Opište kód: captcha

Poslední Komentáře:

Počet komentářů ( 2 )
noimage
#2Uživatel:Anonym25.7.2014 - 00:09

to Michal: Je1 si nove9 Coldplay poslech a tak nějak mi to jenodu stačilo Proble9m je v tom, že když si někdo objeved svoji vlastned skupinu, tak si ji poslechne kdy chce. Když tu skupinu objeved všichni tak to me1 za ne1sledek to, že se ti prostě přežere, protože ti ji všude cpou člověk aby se pak be1l otevředt vepřovou konzervu http://fohfqblgk.com [url=http://xnyoew.com]xnyoew[/url] [link=http://xuwlvb.com]xuwlvb[/link]

noimage
#1Uživatel:Anonym13.7.2014 - 11:41

Jo, ta suita je děsive1. Panoptikum magorů.Už by měli te1hnout. Nechci ani pomyslet na to, na jekfdch pteosch budou zanedlouho, kam se pošedbujou.Je lepšed to radši ani nevědět a nezjišťovat, anebo radši vědět, aby člověk nebyl překvapenej? Achjo.

Hledáte super hry či zábavných 1001 her? To jste na www.oblibenehry.cz pro 1000 her zdarma správně! Máme totiž nejen 1000her, ale i chytlavé onlinovky a spousty webgames online.